Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama olarak önceliğimiz tüketicilerin bilinçli bir şekilde halılarını profesyonel firmalara yıkatarak sağlık içinde halılarını kullanmaları. Bu amaçla sizlere halı yıkama ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Halı yıkama öncesi toz alma işlemi

Halı Yıkama ve Önemi

Evlerimizin vazgeçilmezi olan ve her gün üzerine bastığımız halılar ne kadar hijyenik ve sağlıklı? Halıların eskden evlerde, sokaklarda yıkandığı günler artık geride kaldı. İmkanların kısıtlılığı ve hızlı gelişen yapılaşma, çalışan kadın sayısının da artması ile birlikte halılar artık halı yıkama firmalarına veriliyor. Burada halılar özel halı yıkama makinaları, şampuanlar ve kurutma makinaları kullanarak temizlenmektedir. Peki halı yıkama firmanız ne kadar güvenilir? Halı yıkamada kullanılan halı şampuanlarının taşıması gereken özellikler nelerdir? İyi bir halı yıkama şampuanında bulunması gereken özellikler nelerdir.

Otomatik makinede yıkama işlemi

Halı yıkamada şampuanın önemi

Öncelikle halı yıkama ve yıkatma işi insan sağlığını doğrudan ilgilendiren bir durum olduğu için çok fazla kimyasal bileşen içermemelidir.
Halı yıkama işlemi bitirilirken iyice durulanmalı ve üzerinde hiçbir kimyasal bırakılmamasına özen gösterilmelidir.
Kullanılan halı şampuanının çözünürlüğü yüksek olmalıdır ki suda kolayca çözünebilsin ve halıda kimyasal ürünler kalmasın. Aynı zamanda kolayca durulanabilsin. Sağlıklı bir halı yıkama şampuanında bu üç temel özelliğin bulunması gerekmektedir.

Yerinde yıkama işlemi

Halı yıkamada KALİTE

Zeytinbunru halı yıkama firmamız, halı yıkama firmaları arasında bu özellikleri taşıyan halı yıkama şampuanları ile halılarınızı yıkama hizmeti vermektedir. Halı şampuanında kimyasal bileşenlerinin yüksek miktarda olması, çeşitli hastalıklara yol açabilmektedir. Çünkü sürekli bu halıların üzerine temas etmekte ve yaşamaktayız. Bu vesile ile bünyemizde depolanarak alerjiler, lenf kanseri, karaciğer sorunları ve kronik yorgunluk sendromu gibi rahatsızlıklara neden olabilmektedir. Bu yüzden her önümüze gelen halı yıkama fabrikaları yeterince güvenilir düzeyde değildir. Biz farkımızı ortaya koyarak halı yıkama firmaları arasında en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Üstelik çok uygun ve avantajlı halı yıkama paketlerimiz ile de bütçenize de katkı sağlamaktayız.

Halı yıkamak bir sanattır. Yıkama esnasında halıya parlaklık kazandırmalı ve halı üzerinde çeşitli kalıntılar kalmamasına özen göstermeliyiz. Kullanılan ürünler çevre dostu olmalı ve doğada parçalanarak kaybolan çevre dostu ürünler olmalıdır. Bu anlamda da en iyi ve en titiz hizmeti Zeytinburnu Halı Yıkama firmamız vermektedir. Firmamız size bir telefon kadar yakındır. Ev hanımları, hayalinizdeki ışıl ışıl halıları bir telefon ile kapınızdan teslim alarak kapınıza teslim etme şeklinde hizmetinize sunmaktayız.

Firmamız temizlik alanında bir çok kategoride hizmet vermektedir. Bunlardan biri de Koltuk Yıkama hizmetidir. İlgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.