Yorgan Yıkama

Blog

Hanımların korkusu bahar temizliğinin en çekilmezi olan yorgan yıkamak aslında artık çok basit olmaktadır. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek sizlere hangi hizmeti ne kalitede sunduğumuzu öğrenebilir sizlere sunulan bu fırsatı uygun fiyata nasıl değerlendireceğinizin bilgisini alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize diğer yorgan yıkama firmalarına nazaran daha ayrıcalıklı bir hizmet kalitesi sunmaktayız. Bu ayrıcalıklar öncelikle sizin göz nurunuz olan yorganlarınızı sizin hassasiyetiniz ile yıkamak en birinci kuralımızdır. Sizler için önemli olan bizler içinde önemlidir. Zeytinburnu Halı Yıkama, sizlere en iyi kaliteli malzeme ve işlerinde uzman kişiler ile hizmet sunmaktayız.

Profesyonel Yorgan Yıkama

Zeytinburnu yorgan yıkama

Temiz Yorgan = Sağlıklı Hayat

Sizlerin yorganlarınızı evlerinizden alarak firmamıza getirerek en kısa sürede size en temiz haliyle teslim etmek için iş başı yapıyoruz. Bu iş başında öncelikle yorgan kalitenize uygun deterjanı kullanmak için ürün tespiti yapmaktayız. Uygun deterjan bulunduktan sonra yorgan yıkama makinesine koyarak en temiz şekline zemin hazırlamaktayız. Yorgan makinemiz diğer firmalara oranla en yeni teknolojiye sahip olmaktadır. Yorganlarınızın yıkama işlemi bittikten sonra sıkma işlemi yaparak suyunu almaktayız. Suyu da sıkılan yorganlarınızı artık kurumaya bırakarak işlemin son aşamasını gerçekleştirmekteyiz. İşlemi tamamlanan yorganlarınızı paket yaparak kirlenmesini önlemekteyiz. Daha sonra da yorganlarınızı sizlere teslim etmekteyiz.

Renkli yorgan yıkama

Zeytinburnu Yorgan Yıkama

Sizlere sunulan bu hizmet kalitesini denememek için hiçbir engeliniz yoktur. Öncelikle hemen müşteri temsilcimizle görüşerek aklınızdaki bütün soruları sorabilirsiniz. En önemlisi bizler için sizin memnuniyetinizdir. Sizlerin memnuniyeti bizlerin yükselişimizdir. müşteri esas alınarak yaptığımız bu hizmeti sizler sunmaktan bizler büyük gurur duymaktayız. Gözle görülür derecede temizlik ve uygun fiyat avantajını sizlere eksiksiz sunmaktayız. sizlerde bizleri hizmet kalitemizden sonra tavsiye edeceğinize şüphemiz yoktur.

Bir cevap yazın