Makine Halı Yıkaması

Blog

Zeytinburnu Halı yıkama olarak biz gelen halıları en az sizin özen gösterdiğiniz kadar özenle yıkıyoruz. Uzman kadromuzla, son teknoloji makinelerimizle halılarınızı yıkıyoruz. Önce halılarınızı özelliklerine göre ayırıyoruz. Ayrılan makineler türlerine göre yıkama işlemine geçiriliyor.

Makine Halısı Nasıl Yıkanır?

Makine halısı yıkama

Makine halıları evlerde olduğu kadar, pek çok işletmelerde de kullanılmaktadır. Ofis, hastane, okul gibi kalabalık yerlerde kullanılır. Bu yüzden bu tarz halılar çabuk ve çok kirlenir. Halılarda genellikle diplerinde bol miktarda mikrop ve bakteri üretir. Makine halıları diğer halılardan daha hassas özelliği bulunmakta olduğundan dikkat gerektirecek bir temizlikten geçmelidir. Bu sebeple firmamız diğer firmalara nazaran daha dikkatli ve daha özenli olarak halınızı temizlemektedir. Makine halı yıkama için firmamız size en kaliteli hizmeti vermeye çalışacaktır.

Makine Halı Yıkama Aşamaları

Makinede makine halısı yıkama

Makine halı yıkama aşamaları şöyledir. Halınızı ilk günkü gibi size teslim etmek için uzman kadromuzla halınızı yıkıyoruz. Halınızdaki her türlü saç, kir, toz ve mikroptan arındırarak işimize başlıyoruz. Tozu alınmayan halı sadece yıkanmış olur temizlenmiş olmaz. O yüzden önce mutlaka halınızın tozlardan arındırılması gerekiyor. Halınızı tozlarından arındırmak için toz alma makinesine konulur. Tozları alınan halının yıkama işlemi yapılır. Son teknoloji olan santrifüj sıkma makinesiyle halılılarınız sıkılır. Daha sonra kış ise halılarınız için özel kurutma odamızda, yaz ise dışarıda ki özel kurutma yerimizde tek tek asılarak kurutulur. Toz alma, yıkama, sıkma, kurutma işleminden sonra son kontroller yapılır. Son kontroller bittikten sonra paketleme işlemine geçilir. Paketleme işleminden sonra halınızı aldığımız adrese teslim edilir.

Artık makine halılarınız emin ellerde. Uzman kadromuzla, son teknoloji makinelerimizle makine halılarınız tertemiz evinize teslim edilir. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetinizdir. Sizin talep ve önerilerinizle kendimizi geliştirmekteyiz.

Bir cevap yazın