Yerinde Halı Yıkama

Blog

Zeytinburnu halı yıkama fabrikası yerinde halı yıkama bölümümüz de bulunmaktadır. Ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, uzman kadromuz ve son teknoloji makinelerimizle hizmet vermekteyiz. İş yerlerinizde, ofislerde, evlerinizde, camilerde, kurslarda, yere sabitlenmiş halılarınızda, duvardan duvara halılarınızda özenle temizlenir. Uzman kadromuz ve son sistem yerinde halı yıkama makinemizle temizlik garantisi vererek halılarınızı yıkıyoruz. Sabit olan halılarınızı elinizle silmek daha çok kirleri ve gözle görülmeyen bakterileri halınızın içine girmesine sağlarsınız.

Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri

Zeytinburnu yerinde halı yıkama

Yerinde halı yıkamada farklı yöntemler bulunmaktadır. Yıkama işlemimiz bol su ve yüksek vakum gücüyle yapılır. Bitkisel halı şampuanımızla, fırçalama makinemizle halılarınız rahatça yıkanır. Bitkisel halı şampuanımızla inatçı lekelerinizi kolaylıkla çıkartıyoruz. Tecrübeli ve deneyimli personelimizle halılarınız temizlenmektedir. En inatçı lekelerinizi bile temizlemekteyiz.

Yerinde Halı Yıkama Aşamaları

Zeytinburnu yerinde halı yıkama

Kir ve lekenin cinsine göre özel solüsyonumuz ile çay, kahve, yağ, tükenmez kalem gibi inatçı lekelerinize ayrı ayrı işlem yaparak temizliyoruz. Yüksek vakum gücüyle tüm kirleri tozları makinemize çekiyoruz. Hızlı, profesyonel ekibimizle 3-4 saat içinde halınızı temizliyoruz. Aynı anda yapılan bol su ve vakumlama sayesinde halının altına su geçmez ve zemin olumsuz etkilenmez. Halıda kötü koku oluşmaz. Beraber yıkama ve vakumlama işlemi yapıldığında halınız gün içerisinde kuruma sağlayacaktır.

Doğru ellerde doğru makinelerde yıkama işlemi yapılmadığında göreceksiniz ki halılarınız deforme olacaktır hem de birçok olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Firmamızın için önemli olan sizin memnuniyetiniz. Yıllardır size en iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Bizim için önemli olan sizin yüzünüzdeki gülümsemedir. Size daha iyi hizmet vermek için yerinde halı yıkama teknolojisini yakından takip etmekteyiz. Personelimizi bu pozisyonda uzmanlaştırmaktayız.

Bir cevap yazın