Yün Halı Yıkama

Blog

Evlerinizde ki görsel şıklığı tamamlayan en önemli parçalardan biri kuşkusuz halılar ve ev dekorasyonuna olan uyumlarıdır. Halı seçimleri her seferinde zaman alsa da evin dikkat çeken eşyası olması nedeni ile hanımların en sevdiği eşyalardan biri olmaktadır.

Yıkanmış yün halı

Yün halı tutkunları halılarınıza daha fazla özen gösterin

Halı yıkama hizmetini veren firmamızda her türlü halı çeşitleri için yıkama hizmeti verilmektedir. Her halı modeli için ayrı deterjan ve ayrı yaklaşım gerekmektedir. Siz müşterilerimiz bizim için değerlisiniz ve sizin için halılarınızı özenle profesyonel şekilde temizliyoruz. Yün halı tercih eden bayanlar halılarınızı her seferinde yün halı yıkama için halı firmalarına veremeyeceğinizden dolayı size birkaç tüyo verelim. Yün halılarınız için özel deterjan tercih etmelisiniz ve süngerle bastırmadan ovalamalısınız. Deterjan seçimi önemlidir, çünkü yün halınıza basit deterjanlar zarar verecektir. Diğer basit deterjanlar yün halınızda ki renklerin solmasına neden olacaktır.

Kuruma aşamasında yün halı

Firmamız Yün Halılarınız Ve Diğer Halı Çeşitleriniz İçin Uygun Yıkama Yapar

Firmamızda her türlü halı yıkama hizmeti en doğru şekilde verilmektedir. Her halı modeli için ve özelliği için özel olarak yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yün halı yıkama yapılacaksa eğer yün halılara uygun deterjan kullanılırken, yüne zarar verecek müdahalelerden sakınmaktayız. Halı yıkama işlemi uzun yıllardır firmamız tarafından yapılmakta ve bu konuda birçok bilgi ve tecrübeye de sahibiz.

Zeytinburnu halı yıkama firmamız her çeşit halıyı olduğu gibi yün halılarınızı da titizlikle yıkamaktadır.

Bir cevap yazın