Yerinde Yıkama

ZEYTİNBURNU YERİNDE YIKAMA HİZMETİ

Yerinde halı yıkama; yerinden kalkması ya da kaldırılması mümkün olmayan halılarımızın bu konuda profesyonel olan firmalar tarafından evimize ya da iş yerimize gelerek yerinden kaldırmadan yaptıkları yıkama işleminin adıdır. Bunun yanında koltuklar ve koltuk takımları da yerinde yıkanan eşyalardandır. Zeytinburnu halı yıkama firmamız yerinde yıkama hizmeti ile halılarınızı ve koltuklarınızı yıkamaktadır.

Zeytinburnu yerinde halı yıkama

Bazı halılar yapıştırıcı ile bulunduğu yere sabitlendiğinden dolayı bulunduğu yerden sökülmesi ve tekrar yapıştırılması ekstra masraflar doğuracağında dolayı böyle bir sektör ortaya çıkmıştır. Örneğin; oteller, camiler, çeşitli kurslar gibi mekânlarda bulunan halılar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Yerinde halı yıkama işlemleri halıların süpürülmesi, yıkanması ve durulanması işlemlerinden oluşur. Bu işlemin yapıldığı yerde işlem bittikten sonra bir iki saat kadar hava sirkülasyonu sağlanmalıdır. Bu işlem ile halılardaki bakterilerin yok olması sağlanarak halılarımızın sağlık koşullarına uygun hale getirilmesi sağlanır. Evlerimizdeki veya iş yerlerimizdeki duvardan duvara halılarımızın önce yerinde tozu alınıyor. Daha sonra çeşitli halı yıkama şampuanları ile köpürtülerek, köpüğün iyice halıya yedirilerek fırçalama yardımı ile lekeler çıkartılır. Ve daha sonra yüksek vakumlama yardımı ile halıda bulunan şampuan veya sabun alınmaktadır. Bu yıkama ve vakumlama işlemi bittikten sonra işlem sona erer.

Zeytinburnu yerinde halı yıkama

Yerinde halı yıkama işini profesyonellikle yürüten halı yıkama firmamız evinize ve iş yerinize gelerek halılarınızı ve koltuklarınızı temizlemektedir. Bu firmalar sayesinde halıfleksler yerinden sökülmeden ve uygun makinalar ve halı yıkama şampuanları kullanılarak oldukça etkili bir temizlik sağlanmaktadır. Çünkü bu işlemler yapılırken anti bakteriyel özelliğe sahip şampuanlar kullanılmaktadır. Vakumlu makinalar yardımı ile gözle görülmeyen ve dibe çökmüş kirlerin arındırılması sağlanmaktadır. Gözle görülmeyen kir ve bakteriler sağlığımızın bozulmasına yol açabileceği için belirli aralıklarla halılarımızı bu konuda uzman firmalara yıkatmamız gerekir. çünkü alanında uzman olmayan firmalar tarafından yapılan bu temizlik yeterince sağlıklı olmayacağından dolayı hem zamanımız hem de yaptığımız masraf boşa gider. Aynı zamanda anti bakteriyel ürünler kullanılmaz ise dibe çökmüş bakteriler yeterince temizlenmeyeceği için yeterince hijyenik olmayacağından çok da sağlıklı bir temizlik olmayacaktır. Bu yüzden bu işlemi yaptıracağımız firmaların güvenilirliği konusunda oldukça dikkatli ve seçici davranmalısınız.

Firmamız yerinde yıkama hizmetimiz haricinde Perde Temizleme de yapmaktadır. İlgili sayfaya şu linkten ulaşabilirsiniz: Perde Temizleme