Gül Halı Yıkama Güngören

Blog

Güngören’de profesyonel halı yıkama hizmeti veren kardeş firma Gül Halı yıkamadan bahsedeceğiz bu makalemizde. Profesyonel hizmet veren her firmaya desteklerimizi önerilerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Güngören Gül Halı Yıkama

Güngören Gül halı yıkama

Gül Halı yıkama konusunda geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile hizmet veren firmamız misyon ve vizyon gereği garantili halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Sektör içerisinde kaliteli hizmet anlayışı ilk tercih edilen isim haline gelen firmamız müşteri memnuniyet ilkesine de bağlı çalışmaktadır. Modern yıkama ünitelerinde yıkanan halılarınız temiz bir şekilde adresinize kadar teslim edilmektedir. Her çeşit halı dokularına zarar vermeden yıkanmaktadır.

Gül halı yıkama Güngören bölgesinde hizmet vermekte ve hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Halılarınızı teslim alındıktan sonra toz arındırma odasında üzerlerindeki tozlar temizlenir. Daha sonra leke analizi yapılarak halınızı leke durumu belirlenir. Bu aşamalarda halınızın yapısına ve modeline herhangi bir zarar verilmemektedir. Tüm işlemler alanında uzman bir kadro tarafından yürütülmektedir. Bu işlemler sona erdikten sonra halılarınız yıkama bölümüne alınır ve burada modern makinelerde yıkanır. Yıkama sırasında halınızın canlılığını kazanması ve kaliteli bir görsele sahip olması için özel şampuanlar kullanılır. Kullanılan şampuanlar halıya zarar vermemektedir. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gül halı yıkama Güngören hizmeti içerisinde garantili yıkama seçeneği yer almaktadır. Bu sayede halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır. Ev dekorasyonu içerisinde yer alan halılarınızı en az 6 ay içerisinde düzenli olarak yıkatmanız gerekir. Üzerindeki biriken tozlar alerji ve astım rahatsızlığı olanlar için tehlike oluşturabilmektedir.

Bir cevap yazın