Halı Yıkama Aşamaları

Blog

Günümüzde halıları evde kendi imkanınız ile yıkamak yer olmaması nedeni ile oldukça zor olmaktadır. Eskiden hanımlar halıların temizliklerini kendi imanları ile gerek sokaklarda gerekse evlerinin bahçe ve balkonlarında yıkarlardı. Ancak günümüzde özellikle de büyük şehirlerde yaşayanlar halılarını kendi imkânları ile yıkayacak yer bulamamaktadırlar.

Profesyonel Halı yıkama aşamaları

Makine halısı yıkama

Eğer daha önce halılarınızı hiç yıkamaya vermediyseniz ya da halılarınızı vereceğiniz halı yıkama firmasının nasıl çalıştığını öğrenmek isterseniz, size firmamızın nasıl halı yıkama aşamaları ve işlemlerden halılarınızı geçirerek yıkadığından bahsedelim.

Halı Yıkama Aşamaları

Zeytinburnu Halı yıkama fabrikasına ulaşmanız halinde öncelikle çalışanlarımız tarafından halılarınız adresinizden aldırılmaktadır. Daha sonra ise halı ya da halılarınızın tozları özel halı döver ile silkelenmekte ve tüm tozlardan arındırılmaktadır. Tozlardan arındırılma işlemi sonrasında ise halıları firmamız özel makinelerde yıkamakta ve özel deterjanları kullanmaktadır. Halılarınızda yer alan leke ve kirleri kolayca temizleyerek halınızda hiçbir iz bırakmaz. Temizlenen halılarınız ise özel alanında gün ışığı ile doğal yollardan kurutulmaktadır. Temizlenen halılarınız özel olarak poşetlenerek sevkiyata hazır hale getirilir.

Sizden alınan halılar için gerekli olan en özenli temizlik işlemi yapılır ve halılarınız size yine kendi araçlarımız ile ulaştırılır. Sizde halı yıkama işlemlerimizin kalitesini kendiniz test etmek isterseniz bize telefonla ulaşarak halılarınızı adresinizden almamızı sağlayabilirsiniz. Size hızlı bir şekilde ulaşarak halılarınızı sizden alıyor ve yıkama işlemini yaptıktan sonra size tekrar teslim ediyoruz.

Zeytinburnu yerinde halı yıkama
Otomatik makinede yıkama işlemi
Halı yıkama öncesi toz alma işlemi

Bir cevap yazın